- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken ERNA
- ›
- Universele draaibanken ERNA JUPITER 730
Universele draaibank ERNA JUPITER 730
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 1979 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | A1962384 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 1500 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 730 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 380 mm |
| Draaidiameter in kloof | 860 mm |
| Spindel boring | 76 mm |
| Minimale toerental van de spindel | 32 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1600 1/min |
| Lengte van de draaibank | 3745 mm |
| Breedte van de draaibank | 1500 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1800 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |











































