- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken DSG
- ›
- Universele draaibanken DSG 2415
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigd Koninkrijk |
| regio | Sheffield |
| Bouwjaar | 1978 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 1800 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 635 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 381 mm |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 900 1/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| 3-klauwplaat | |
















































