- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken BOEHRINGER
- ›
- Universele draaibanken BOEHRINGER VDF 48 L
Universele draaibank BOEHRINGER VDF 48 L
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Wisconsin |
| Bouwjaar | 1987 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 1498.6 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 482.6 mm |
| Spindel boring | 52.8 mm |
| Kracht van de spindel | 11.2 kW |
| Minimale toerental van de spindel | 11.2 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 2240 1/min |
| Gewicht van de draaibank | 2.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Digitale uitlezingen | |
| 4-klauwplaat | |











































