- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Toolroom freesmachines
- ›
- Toolroom freesmachines METBA
- ›
- Toolroom freesmachines METBA MB 1
Toolroom freesmachine METBA MB 1
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Hessen |
| Bouwjaar | 1979 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Kracht van de spilaandrijving | 1.8 kW |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 300 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 150 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 340 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Vloeistofkoelsysteem | |










































