- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Toolroom freesmachines
- ›
- Toolroom freesmachines ERNAULT
- ›
- Toolroom freesmachines ERNAULT Somua Z 1 C
Toolroom freesmachine ERNAULT Somua Z 1 C
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Hessen |
| Bouwjaar | 1975 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Kracht van de spilaandrijving | 5 kW |
| Minimum toerental van de verticale as, | 40 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 2000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 710 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 250 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 400 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 8.3 mm/s |
| Machine hoogte | 1100 mm |
| Machine lengte | 1500 mm |
| Machine breedte | 1600 mm |
| Gewicht van de machine | 1.4 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |











































