- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Machine te tikken
- ›
- Machine te tikken IXION
- ›
- Machine te tikken IXION BT 23 GL
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Hessen |
| Bouwjaar | 1989 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 15282888 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Throat diepte (afstand van de spindel-as van het frame) | 260 mm |
| Minimale toerental van de spindel | 150 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1350 1/min |
| Lengte van de werktafel | 390 mm |
| Breedte van de werktafel | 420 mm |
| Totaal vermogen vraag | 0.9 kW |
| Machine hoogte | 2400 mm |
| Machine lengte | 1520 mm |
| Machine breedte | 750 mm |
| Gewicht van de machine | 0.27 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |










































