- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Spindel automatische draaibanken
- ›
- Spindel automatische draaibanken GAUTHIER
- ›
- Spindel automatische draaibanken GAUTHIER GM 12
Spindel automatische draaibank GAUTHIER GM 12
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Hessen |
| Bouwjaar | 1956 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 228273 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 100 mm |
| Maximale diameter van de gedraaide bar | 13 mm |
| Kracht van de spindel | 1.5 kW |
| Nummer van de rotatiesnelheid van de spindel | 12 pcs |
| Minimale toerental van de spindel | 1000 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 10000 1/min |
| Machine lengte | 1600 mm |
| Machine breedte | 700 mm |
| Machine hoogte | 1350 mm |
| Gewicht van de machine | 1.4 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Koelsysteem | |













































