- UniMachines
- ›
- Elektrische ontlading machines
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines CHARMILLES
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines CHARMILLES Roboform 54P
Sinker elektrische ontlading machine CHARMILLES Roboform 54P
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2002 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 5896 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximum verspanen stroom | 64 A |
| Lengte van de tafel | 750 mm |
| Breedte snijtafel | 500 mm |
| Maximale boorlengte X-as | 600 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 400 mm |
| Maximale boorlengte Z-as | 450 mm |
| Gewicht van de machine | 3 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |




















































