- UniMachines
- ›
- Elektrische ontlading machines
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines CHARMILLES
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines CHARMILLES D10 Typ P12
Sinker elektrische ontlading machine CHARMILLES D10 Typ P12
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Inventarisnummer | 14435 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de tafel | 350 mm |
| Breedte snijtafel | 200 mm |
| Maximale boorlengte X-as | 200 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 120 mm |
| Maximale boorlengte Z-as | 100 mm |
| Gewicht van de machine | 850 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Brandblussysteem | |
| Technische documentatie | |


















































