- UniMachines
- ›
- Ponsmachines
- ›
- Revolverponsmachines
- ›
- Revolverponsmachines AMADA
- ›
- Revolverponsmachines AMADA Vipros 358 Q
Revolverponsmachine AMADA Vipros 358 Q
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Baden-Württemberg |
| Bouwjaar | 1998 |
| Garantie | Garantie laars |
| Technische staat | Na de complete renovatie |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 30 t |
| Maximale dikte van het plaatwerk | 6 mm |
| Tafel lengte (X) | 2070 mm |
| Tafel breedte (Y) | 1270 mm |
| Maximum ponsen snelheid (aantal slagen per minuut) | 320 1/min |
| Nauwkeurigheid van de positionering | 0.1 mm |
| Machine hoogte | 2280 mm |
| Machine lengte | 5260 mm |
| Machine breedte | 4050 mm |
| Gewicht van de machine | 13500 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-besturing | |
| Verlichting | |
| Technische documentatie | |









































