- UniMachines
- ›
- Ponsmachines
- ›
- Revolverponsmachines
- ›
- Revolverponsmachines AMADA
- ›
- Revolverponsmachines AMADA VIPROS 358 KING II
Revolverponsmachine AMADA VIPROS 358 KING II
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | New York |
| Bouwjaar | 1999 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 29.9 t |
| Maximale dikte van het plaatwerk | 3.4 mm |
| Maximale boorlengte X-as | 1981.2 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 1270 mm |
| Aantal instrumenten in het torentje | 58 pcs |
| Gewicht van de machine | 14.7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC 18 P | |
| CNC-besturing | |













































