- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Radiaal boormachines
- ›
- Radiaal boormachines WMW HECKERT
- ›
- Radiaal boormachines WMW HECKERT BR 40/2x 1250
Radiaal boormachine WMW HECKERT BR 40/2x 1250
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1985 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 5126 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale boring diameter | 60 mm |
| Lengte van de arm | 1250 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 5 kW |
| Machine hoogte | 2800 mm |
| Machine lengte | 2200 mm |
| Machine breedte | 1000 mm |
| Gewicht van de machine | 3 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |










































