- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Radiaal boormachines
- ›
- Radiaal boormachines RICHMOND
- ›
- Radiaal boormachines RICHMOND CNC 50-3X
Radiaal boormachine RICHMOND CNC 50-3X
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigd Koninkrijk |
| regio | Leicestershire |
| Bouwjaar | 1986 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximaal werkbereik (maximale afstand van de spindel-as van de kolom) | 813 mm |
| Lengte van de basis | 2743 mm |
| Breedte van de basis | 914 mm |
| Totaal vermogen vraag | 7.5 kW |
| Machine hoogte | 2640 mm |
| Machine lengte | 2740 mm |
| Machine breedte | 2690 mm |
| Gewicht van de machine | 6.4 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC O-M | |
| CNC-besturing | |















































