- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Portal slijpmachines
- ›
- Portal slijpmachines Waldrich Coburg
- ›
- Portal slijpmachines Waldrich Coburg 40-15 S/4030 (2000x6000)
Portal slijpmachine Waldrich Coburg 40-15 S/4030 (2000x6000)
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Oekraïne |
| Bouwjaar | 1978 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Inventarisnummer | 142893445 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 6000 mm |
| Breedte van de werktafel | 2000 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 8000 kg |
| Afstand tussen frames | 2200 mm |
| Maximale afstand tussen de tafel en de verticale as | 1500 mm |
| Gewicht van de machine | 64 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Technische documentatie | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)







































