Ponsmachine TRUMPF TruPunch 1000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 16.8 t |
| Maximale dikte van het plaatwerk | 6.4 mm |
| Tafel lengte (X) | 2050 mm |
| Tafel breedte (Y) | 1280 mm |
| Machine hoogte | 2155 mm |
| Machine lengte | 6150 mm |
| Machine breedte | 5825 mm |
| Gewicht van de machine | 8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |


















































