Ponsmachine TRUMPF TruMatic 5000 R
| Nettoprijs | 32783 EUR |
| Lokale belasting (BTW) | 23 % |
| Bedrijfsnaam |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adres | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Postcode | 58-560 |
| regio | Dolnośląskie |
| Land | Polen |
| Telefoon | +48 603510566 |
| Categorie | Ponsmachines TRUMPF › |
| Fabrikant | TRUMPF › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2001 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 22 t |
| Maximale dikte van het plaatwerk | 8 mm |
| Tafel lengte (X) | 8000 mm |
| Tafel breedte (Y) | 1250 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 230 kg |
| Maximum ponsen snelheid (aantal slagen per minuut) | 1200 1/min |
| Maximum diameter van het gereedschap | 76.2 mm |
| Aantal instrumenten in het magazine | 18 pcs |
| Maximum snelheid voer in X-as | 100 m/min |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 60 m/min |
| Maximumaanvoer met gelijktijdige werking van de X-en Y-as aandrijving | 116 m/min |
| Persluchtdruk | 1.4 MPa |
| Gewicht van de machine | 14 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840D | |
| CNC-besturing | |
| Lineaire gereedschapmagazijn | |


















































