- UniMachines
- ›
- Ponsmachines
- ›
- Ponsmachines
- ›
- Ponsmachines TRUMPF
- ›
- Ponsmachines TRUMPF TRUMATIC 260 ROTATION
Ponsmachine TRUMPF TRUMATIC 260 ROTATION
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1991 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 25.5 t |
| Maximale dikte van het plaatwerk | 6.4 mm |
| Maximale lengte van het plaatwerk (X) | 1300 mm |
| Maximale breedte van het plaatwerk (Y) | 2500 mm |
| Aantal instrumenten in het magazine | 10 pcs |
| Totaal vermogen vraag | 35 kW |
| Machine hoogte | 2400 mm |
| Machine lengte | 7000 mm |
| Machine breedte | 5000 mm |
| Gewicht van de machine | 16 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| BOSCH CC 300 | |
| CNC-besturing | |












































