Ponsmachine TRUMPF TRUMATIC 200 R
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 1995 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 16.8 t |
| Maximale dikte van het plaatwerk | 6.4 mm |
| Maximale boorlengte X-as | 2070 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 1280 mm |
| Machine hoogte | 2200 mm |
| Machine lengte | 6000 mm |
| Machine breedte | 5600 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |










































