Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2006 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale dikte van het plaatwerk | 6 mm |
| Tafel lengte (X) | 1020 mm |
| Tafel breedte (Y) | 940 mm |
| Maximum ponsen snelheid (aantal slagen per minuut) | 40 1/min |
| Totaal vermogen vraag | 4 kW |
| Machine hoogte | 1400 mm |
| Machine lengte | 1100 mm |
| Machine breedte | 1200 mm |
| Gewicht van de machine | 1.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Technische documentatie | |










































