Ponsmachine EUROMAC ZX 1250
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2010 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 5261 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 30 t |
| Maximale dikte van het plaatwerk | 8 mm |
| Tafel lengte (X) | 2520 mm |
| Tafel breedte (Y) | 1900 mm |
| Maximale boorlengte X-as | 2250 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 1250 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 150 kg |
| Maximum ponsen snelheid (aantal slagen per minuut) | 2000 1/min |
| Totaal vermogen vraag | 8.5 kW |
| Machine lengte | 3980 mm |
| Machine breedte | 3630 mm |
| Gewicht van de machine | 7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |




















































