- UniMachines
- ›
- Ponsmachines
- ›
- Ponsmachines
- ›
- Ponsmachines ERMAKSAN
- ›
- Ponsmachines ERMAKSAN EPP 1270 X 30
Ponsmachine ERMAKSAN EPP 1270 X 30
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2005 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 30 t |
| Tafel lengte (X) | 2000 mm |
| Maximale slag van de bovenste gereedschap | 1270 mm |
| Totaal vermogen vraag | 11 kW |
| Machine hoogte | 2350 mm |
| Machine lengte | 4250 mm |
| Machine breedte | 4000 mm |
| Gewicht van de machine | 9 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-besturing | |















































