Ponsmachine ERMAK RPP 1270X30
| Nettoprijs | 10662 EUR |
| Lokale belasting (BTW) | 23 % |
| Bedrijfsnaam |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adres | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Postcode | 58-560 |
| regio | Dolnośląskie |
| Land | Polen |
| Telefoon | +48 603510566 |
| Categorie | Ponsmachines ERMAK › |
| Fabrikant | ERMAK › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2013 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 30 t |
| Maximale dikte van het plaatwerk | 6.4 mm |
| Maximale lengte van het plaatwerk (X) | 2000 mm |
| Maximale breedte van het plaatwerk (Y) | 1270 mm |
| Maximum ponsen snelheid (aantal slagen per minuut) | 300 1/min |
| Machine hoogte | 2220 mm |
| Machine lengte | 4250 mm |
| Machine breedte | 4000 mm |
| Gewicht van de machine | 11 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC Series 31i-P MODEL B | |
| CNC-besturing | |





















































