- UniMachines
- ›
- Ponsmachines
- ›
- Ponsmachines
- ›
- Ponsmachines BOSCHERT
- ›
- Ponsmachines BOSCHERT TWIN 1250 ROTATION
Ponsmachine BOSCHERT TWIN 1250 ROTATION
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2006 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 4515 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 28 t |
| Maximale dikte van het plaatwerk | 6 mm |
| Tafel lengte (X) | 2000 mm |
| Tafel breedte (Y) | 1250 mm |
| Gewicht van de machine | 10.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |

























































