- UniMachines
- ›
- Plaatwerk lijnen
- ›
- Plaatwerk profilering lijnen
- ›
- Plaatwerk profilering lijnen Lenham machinery
- ›
- Plaatwerk profilering lijnen Lenham machinery FM 80
Plaatwerk profilering lijn Lenham machinery FM 80
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 190819 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale dikte van het plaatwerk (Normaal Staal) | 3 mm |
| Maximale dikte van het plaatwerk (RVS) | 8 mm |
| Minimale breedte van de metalen plaat | 25 mm |
| Maximale breedte van de metalen strips | 180 mm |
| Gewicht van de machine | 12 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































