- UniMachines
- ›
- Afkantpersen
- ›
- NC kantbanken
- ›
- NC kantbanken DURMAZLAR
- ›
- NC kantbanken DURMAZLAR DURMA HAP 2035
NC kantbank DURMAZLAR DURMA HAP 2035
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2005 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 35 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 2050 mm |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 125 mm |
| Keeldiepte | 350 mm |
| Maximum naderingssnelheid | 120 mm/s |
| Maximum buigen snelheid | 9 mm/s |
| Maximaal rendement snelheid | 86 mm/s |
| Olietank | 60 l |
| Vermogensbehoefte | 4 kW |
| Machine hoogte | 2060 mm |
| Machine lengte | 2950 mm |
| Machine breedte | 1595 mm |
| Gewicht van de machine | 2.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Centrale smering | |
| Verlichting | |
| Technische documentatie | |















































