- UniMachines
- ›
- Guillotinescharen
- ›
- NC hydraulische guillotinescharen
- ›
- NC hydraulische guillotinescharen HACO
- ›
- NC hydraulische guillotinescharen HACO TSX 3012
NC hydraulische guillotineschaar HACO TSX 3012
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale zaaglengte | 3050 mm |
| Maximale snijdikte van het plaatwerk | 12 mm |
| Maximum achteraanslag afstand | 1000 mm |
| Olietank | 220 l |
| Werkdruk van het hydraulische systeem | 26 MPa |
| Gewicht van de machine | 8.9 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| HACO SC70 | |
| NC-besturing | |










































