- UniMachines
- ›
- Guillotinescharen
- ›
- NC hydraulische guillotinescharen
- ›
- NC hydraulische guillotinescharen ERMAK
- ›
- NC hydraulische guillotinescharen ERMAK CNC HVR 4100 x 6 SN
NC hydraulische guillotineschaar ERMAK CNC HVR 4100 x 6 SN
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2013 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale zaaglengte | 4000 mm |
| Maximale snijdikte van het plaatwerk | 6 mm |
| Maximum snijhoek | 1.5 st |
| Hoogte van de werktafel | 950 mm |
| Olietank | 150 l |
| Totaal vermogen vraag | 11 kW |
| Machine hoogte | 2320 mm |
| Machine lengte | 6000 mm |
| Machine breedte | 2315 mm |
| Gewicht van de machine | 11500 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-besturing | |
| Technische documentatie | |















































