- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Multi-spindel automatische draaibanken
- ›
- Multi-spindel automatische draaibanken WMW
- ›
- Multi-spindel automatische draaibanken WMW DAM 6
Multi-spindel automatische draaibank WMW DAM 6
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1984 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 130 mm |
| Maximale diameter van de gedraaide bar | 50 mm |
| Aantal spindels | 6 pcs |
| Minimale toerental van de spindel | 100 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 2000 1/min |
| Machine lengte | 13000 mm |
| Machine breedte | 4000 mm |
| Machine hoogte | 2800 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |














































