- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Multi-spindel automatische draaibanken
- ›
- Multi-spindel automatische draaibanken GDW
- ›
- Multi-spindel automatische draaibanken GDW LZ 250
Multi-spindel automatische draaibank GDW LZ 250
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 2002 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 14775 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale diameter van de gedraaide bar | 140 mm |
| Machine lengte | 1450 mm |
| Machine breedte | 1035 mm |
| Machine hoogte | 1800 mm |
| Gewicht van de machine | 0.75 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |



















































