- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Multi-spindel automatische draaibanken
- ›
- Multi-spindel automatische draaibanken BOLEY
- ›
- Multi-spindel automatische draaibanken BOLEY HRA 42
Multi-spindel automatische draaibank BOLEY HRA 42
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 1968 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 171119 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale diameter van de gedraaide bar | 43 mm |
| Aantal spindels | 2 pcs |
| Spindel boring | 55 mm |
| Kracht van de spindel | 2.2 kW |
| Minimale toerental van de spindel | 71 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 2800 1/min |
| Gewicht van de machine | 1.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































