- UniMachines
- ›
- Laboratorium machines
- ›
- Meetmachines
- ›
- Meetmachines OGP
- ›
- Meetmachines OGP SmartScope CNC 500
Meetmachine OGP SmartScope CNC 500
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 2006 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Inventarisnummer | 15494 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale boorlengte X-as | 500 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 450 mm |
| Maximale boorlengte Z-as | 200 mm |
| Maximale belasting van de meet-tafel | 65 kg |
Uitrusting | |
|---|---|
| Controle van de computer | |


















































