- UniMachines
- ›
- Guillotinescharen
- ›
- Mechanische guillotinescharen
- ›
- Mechanische guillotinescharen CINCINNATI
- ›
- Mechanische guillotinescharen CINCINNATI 10 x 3/16 (OWNER/SELLER)
Mechanische guillotineschaar CINCINNATI 10 x 3/16 (OWNER/SELLER)
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| Bouwjaar | 1966 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | M172 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale zaaglengte | 3048 mm |
| Maximale snijdikte van het plaatwerk | 4.7 mm |
| Maximum achteraanslag afstand | 914.4 mm |
| Maximum aantal slagen per minuut (automatische werk) | 60 1/min |
| Maximum aantal slagen per minuut (handwerk) | 60 1/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| Hydraulische klemmen voor plaatbewerking | |
| Voorzijde steunt armen | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)







































