- UniMachines
- ›
- Guillotinescharen
- ›
- Mechanische guillotinescharen
- ›
- Mechanische guillotinescharen CBC
- ›
- Mechanische guillotinescharen CBC 2000/4
Mechanische guillotineschaar CBC 2000/4
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Zwitserland |
| regio | Thurgau |
| Bouwjaar | 1970 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale zaaglengte | 2030 mm |
| Maximale snijdikte van het plaatwerk | 4 mm |
| Maximum aantal slagen per minuut (automatische werk) | 50 1/min |
| Totaal vermogen vraag | 7.5 kW |
| Machine hoogte | 1800 mm |
| Machine lengte | 2600 mm |
| Machine breedte | 2300 mm |
| Gewicht van de machine | 1.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Handmatige bediening | |
| Voetpedaal | |













































