- UniMachines
- ›
- Spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines NISSEI
- ›
- Kunststof spuitgietmachines NISSEI VERTICAL TH 60 R 9 ASE
Kunststof spuitgietmachine NISSEI VERTICAL TH 60 R 9 ASE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | California |
| Bouwjaar | 1998 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Klemkracht | 54.4 t |
| Injectie gewicht | 60.7 g |
| Lengte van de spuitgietmatrijs beroerte | 220 mm |
| Lengte van de uitworp beroerte | 49.8 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| NISSEI NC 9000 G | |
| CNC-besturing | |
| Horizontale injectie totale systeem | |










































