- UniMachines
- ›
- Spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines KRAUSS MAFFEI
- ›
- Kunststof spuitgietmachines KRAUSS MAFFEI KM 80 - 190 C2
Kunststof spuitgietmachine KRAUSS MAFFEI KM 80 - 190 C2
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1996 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Klemkracht | 81.6 t |
| Injectie capaciteit | 115 cm3 |
| Injectie gewicht | 105 g |
| Hoogte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 650 mm |
| Breedte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 600 mm |
| Afstand tussen de kolommen (horizontaal) | 405 mm |
| Afstand tussen de kolommen (verticaal) | 405 mm |
| Kracht van de uitworp | 2.2 t |
| Lengte van de uitworp beroerte | 150 mm |
| Schroefdiameter | 35 mm |
| Maximale inspuitdruk | 163.3 MPa |
| Pompvermogen | 15 kW |
| Olietank | 270 l |
| Machine lengte | 4050 mm |
| Machine breedte | 1500 mm |
| Machine hoogte | 1890 mm |
| Gewicht van de spuitgietmachine | 3.2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| KRAUSS MAFFEI MC3-F | |
| Vibroisolators | |









































