- UniMachines
- ›
- Spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines KRAUSS MAFFEI
- ›
- Kunststof spuitgietmachines KRAUSS MAFFEI KM 300-1400 C1
Kunststof spuitgietmachine KRAUSS MAFFEI KM 300-1400 C1
| Nettoprijs | Vragen› |
| Bedrijfsnaam |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Adres | info@amaron-trading.com |
| City | Brno |
| Postcode | 602 00 |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Land | Tsjechische Republiek |
| Telefoon |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Categorie | Spuitgietmachines KRAUSS MAFFEI › |
| Fabrikant | KRAUSS MAFFEI › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2001 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 5875 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Klemkracht | 300 t |
| Injectie capaciteit | 679 cm3 |
| Injectie gewicht | 618 g |
| Hoogte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 995 mm |
| Breedte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 1050 mm |
| Afstand tussen de kolommen (horizontaal) | 630 mm |
| Afstand tussen de kolommen (verticaal) | 630 mm |
| Lengte van de uitworp beroerte | 200 mm |
| Schroefdiameter | 60 mm |
| Maximale inspuitdruk | 200 MPa |
| Totaal vermogen vraag | 45 kW |
| Machine lengte | 6000 mm |
| Machine breedte | 2100 mm |
| Machine hoogte | 2400 mm |
| Gewicht van de spuitgietmachine | 12.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |


















































