- UniMachines
- ›
- Spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines BILLION
- ›
- Kunststof spuitgietmachines BILLION H 6860 / 1150
Kunststof spuitgietmachine BILLION H 6860 / 1150
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1992 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Klemkracht | 1172.7 t |
| Injectie capaciteit | 3340 cm3 |
| Injectie gewicht | 3006 g |
| Hoogte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 1770 mm |
| Breedte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 1770 mm |
| Afstand tussen de kolommen (horizontaal) | 1170 mm |
| Afstand tussen de kolommen (verticaal) | 1170 mm |
| Lengte van de uitworp beroerte | 400 mm |
| Schroefdiameter | 90 mm |
| Maximale inspuitdruk | 205.3 MPa |
| Pompvermogen | 75 kW |
| Machine lengte | 13.2 mm |
| Machine breedte | 2.7 mm |
| Machine hoogte | 2.7 mm |
| Gewicht van de spuitgietmachine | 75 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| BILLION DIXIT 500 TOUCH SCRE | |
| CNC-besturing | |
| Vibroisolators | |









































