- UniMachines
- ›
- Spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines BATTENFELD
- ›
- Kunststof spuitgietmachines BATTENFELD BA 500 CD
Kunststof spuitgietmachine BATTENFELD BA 500 CD
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1989 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Klemkracht | 50 t |
| Injectie capaciteit | 99 cm3 |
| Afstand tussen de kolommen (horizontaal) | 304 mm |
| Afstand tussen de kolommen (verticaal) | 304 mm |
| Schroefdiameter | 30 mm |
| Lengte van de schroef beroerte | 140 mm |
| Maximale inspuitdruk | 202.2 MPa |
| Olietank | 185 l |
| Machine lengte | 3230 mm |
| Machine breedte | 1300 mm |
| Machine hoogte | 1840 mm |
| Gewicht van de spuitgietmachine | 2.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| UNILOG 4000 B | |
| Automatische lader voor kunststof granulaat | |
| Cores | |
| Technische documentatie | |




















































