- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Kolomboormachines
- ›
- Kolomboormachines WMW HECKERT
- ›
- Kolomboormachines WMW HECKERT SABO STANDARD BS 63
Kolomboormachine WMW HECKERT SABO STANDARD BS 63
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale boordiameter in staal | 63 mm |
| Maximale boordiameter in lichte metalen | 80 mm |
| Maximale afstand van de as aan de tafel | 710 mm |
| Lengte van de werktafel | 630 mm |
| Breedte van de werktafel | 500 mm |
| Totaal vermogen vraag | 7.5 kW |
| Machine hoogte | 3150 mm |
| Machine lengte | 1200 mm |
| Machine breedte | 770 mm |
| Gewicht van de machine | 1.7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Technische documentatie | |























































