- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Kolomboormachines
- ›
- Kolomboormachines IBARMIA
- ›
- Kolomboormachines IBARMIA B60
Kolomboormachine IBARMIA B60
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Spanje |
| regio | Guipúzcoa |
| Bouwjaar | 1990 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale boordiameter in staal | 60 mm |
| Lengte van de werktafel | 700 mm |
| Breedte van de werktafel | 300 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |














































