- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Kolomboormachines
- ›
- Kolomboormachines BGU
- ›
- Kolomboormachines BGU SB 310 S
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 1997 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale boordiameter in staal | 22 mm |
| Maximum reizen spindel | 110 mm |
| Maximale afstand van de as aan de tafel | 750 mm |
| Aantal spindels | 1 pcs |
| Minimale toerental van de spindel | 100 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1200 1/min |
| Lengte van de werktafel | 400 mm |
| Breedte van de werktafel | 320 mm |
| Totaal vermogen vraag | 1.6 kW |
| Machine hoogte | 1700 mm |
| Gewicht van de machine | 0.22 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Riemoverbrenging van de spilaandrijving | |
| Mechanische overbrenging van de spilaandrijving | |
| Werktafel draait rond de kolom | |
| Flat machineklem | |
| Self-klauwplaat | |
| Centrale smering | |
| Technische documentatie | |
| CE-verklaring | |













































