Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2021 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 5530 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale boring diameter | 135 mm |
| Lengte van de werktafel | 1570 mm |
| Breedte van de werktafel | 1024 mm |
| Minimale toerental van de spindel | 40 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 2000 1/min |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 2000 kg |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1400 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1000 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 300 mm |
| Machine hoogte | 3600 mm |
| Machine lengte | 5000 mm |
| Machine breedte | 3000 mm |
| Gewicht van de machine | 15.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |




















































