- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Inwendige rondslijpmachines
- ›
- Inwendige rondslijpmachines TRIPET
- ›
- Inwendige rondslijpmachines TRIPET TST 100 CNC - 2 R
Interne slijpmachine TRIPET TST 100 CNC - 2 R
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Hessen |
| Bouwjaar | 1990 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 3353734 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het geslepen gat | 100 mm |
| Minimale diameter van de geslepen gat | 0.5 mm |
| Maximale diameter van de geslepen gat | 50 mm |
| Maximaal gewicht van de gemalen werkstuk | 25 kg |
| Maximale draaisnelheid van de slijpschijf spindel | 1500 1/min |
| Maximale rotatiesnelheid van het werkstuk spindel | 45 1/min |
| Machine hoogte | 2100 mm |
| Machine lengte | 2500 mm |
| Machine breedte | 1800 mm |
| Gewicht van de machine | 1.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| NUM 750 | |
| Vloeistofkoelsysteem | |
| Koelvloeistoffilter systeem (papier) | |












































