Hydraulische kantpers MENGELE C 160-3 B 1/2
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 1989 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Inventarisnummer | kant116 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 160 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 4050 mm |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 160 mm |
| Afstand tussen frames | 3000 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































