Hydraulische kantpers COLLY 640 T X 10000 TANDEM
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 1991 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | A1512923 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 320 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 10000 mm |
| Maximale afstand van de tafel naar de schuifknop | 600 mm |
| Keeldiepte | 350 mm |
| Machine hoogte | 3510 mm |
| Machine lengte | 10540 mm |
| Machine breedte | 2100 mm |
| Gewicht van de machine | 65.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































