- UniMachines
- ›
- Guillotinescharen
- ›
- Hydraulische guillotinescharen
- ›
- Hydraulische guillotinescharen PIESOK
- ›
- Hydraulische guillotinescharen PIESOK CNTA 6,3x2000
Hydraulische guillotineschaar PIESOK CNTA 6,3x2000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Mazowieckie |
| Bouwjaar | 1995 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 121 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale zaaglengte | 2000 mm |
| Maximale snijdikte van het plaatwerk | 6.3 mm |
| Minimum snijden dikte van het plaatwerk | 0.2 mm |
| Maximum achteraanslag afstand | 1000 mm |
| Hoogte van de werktafel | 800 mm |
| Aantal klemmen voor plaatbewerking | 16 pcs |
| Maximum aantal slagen per minuut (handwerk) | 16 1/min |
| Totaal vermogen vraag | 12 kW |
| Machine hoogte | 1600 mm |
| Machine lengte | 2400 mm |
| Gewicht van de machine | 11 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Handmatige bediening | |
| Voetpedaal | |
| Hydraulische klemmen voor plaatbewerking | |
| Regulering van de diepte van het blad daling | |
| Aanpassing van de snijspleet | |
| Digitale uitlezing van de achteraanslag positie | |
| Bal rolbrug | |
| Vierhoek bladen | |
| Extra set messen | |
| Het bovenmes beweegt loodrecht op het vlak van de tafel | |
| Voorzijde steunt armen | |
| Centrale smering | |
| Verlichting | |
| Technische documentatie | |
| CE-verklaring | |









































