- UniMachines
- ›
- Guillotinescharen
- ›
- Hydraulische guillotinescharen
- ›
- Hydraulische guillotinescharen HACO
- ›
- Hydraulische guillotinescharen HACO HSLX 3008
Hydraulische guillotineschaar HACO HSLX 3008
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| Bouwjaar | 2016 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 251711 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale zaaglengte | 3000 mm |
| Maximale snijdikte van het plaatwerk | 8 mm |
| Maximum aantal slagen per minuut (automatische werk) | 23 1/min |
| Totaal vermogen vraag | 11 kW |
| Machine hoogte | 1900 mm |
| Machine lengte | 3850 mm |
| Machine breedte | 2150 mm |
| Gewicht van de machine | 6.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |

















































