- UniMachines
- ›
- Guillotinescharen
- ›
- Hydraulische guillotinescharen
- ›
- Hydraulische guillotinescharen HACO
- ›
- Hydraulische guillotinescharen HACO HSLX 3008
Hydraulische guillotineschaar HACO HSLX 3008
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2015 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale zaaglengte | 3000 mm |
| Maximale snijdikte van het plaatwerk | 8 mm |
| Maximum snijhoek | 3 st |
| Maximum achteraanslag afstand | 750 mm |
| Hoogte van de werktafel | 700 mm |
| Aantal klemmen voor plaatbewerking | 18 pcs |
| Maximum aantal slagen per minuut (automatische werk) | 23 1/min |
| Werkdruk | 26 MPa |
| Machine hoogte | 1900 mm |
| Machine lengte | 3850 mm |
| Machine breedte | 1900 mm |
| Gewicht van de machine | 6.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| HACO SC90 | |
| Voetpedaal | |
| Soepele aanpassing van de bladhoek | |
| Aanpassing van de snijspleet | |















































