- UniMachines
- ›
- Slijpmachines
- ›
- Gereedschap slijpmachines
- ›
- Gereedschap slijpmachines K.O. LEE
- ›
- Gereedschap slijpmachines K.O. LEE B 2000
Hulpmiddelmolen K.O. LEE B 2000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Ohio |
| Bouwjaar | 1996 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 889 mm |
| Breedte van de werktafel | 127 mm |
| Maximale hoogte van de gemalen werkstukken (voor een nieuwe slijpschijf) | 203.2 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 0.373 kW |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 3450 1/min |
| Machine hoogte | 1651 mm |
| Machine lengte | 1219.2 mm |
| Machine breedte | 1524 mm |
| Gewicht van de machine | 1.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































