- UniMachines
- ›
- Hydraulische persen
- ›
- Horizontale hydraulische persen
- ›
- Horizontale hydraulische persen Воронежский завод КПО
- ›
- Horizontale hydraulische persen Воронежский завод КПО КО5104
Horizontale hydraulische pers Воронежский завод КПО КО5104
| Categorie | Hydraulische persen Воронежский завод КПО › |
| Fabrikant | Воронежский завод КПО › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Oekraïne |
| Bouwjaar | 1975 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Vermogensbehoefte | 22 kW |
| Machine hoogte | 5455 mm |
| Machine lengte | 3380 mm |
| Machine breedte | 2400 mm |
| Gewicht van de machine | 28 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |











































